Wysokiej jakości Witamina D3+K2 (MK7) Ojca Grzegorza

Na rynku pojawiło się wiele suplementów diety zawierających witaminy D3 i K2, niestety jednak wiele z nich ma nieznane właściwości jakościowe, ponieważ niektórzy producenci nie przeprowadzają testów, aby sprawdzić zawartość tych składników w swoich produktach. Ojciec Grzegorz, założyciel Centrum Ziołolecznictwa, zawsze podkreślał: “Jeśli chcesz stosować dany preparat, stwórz go sam. W ten sposób będziesz pewien jego składu”. Trzymamy się tej zasady i sami tworzymy narzędzia, z których korzystamy. W CZOG (Centrum Ziołolecznictwa Ojca Grzegorza) witaminę D3 połączyliśmy z witaminą K2 oraz olejem z oliwek, zamknięte w hermetycznych kapsułkach. Witaminy rozpuszczalne w tłuszczach najlepiej wchłaniają się w obecności innych tłuszczów.

Zalecamy suplementację witaminą D3 osobom, które mają ograniczony kontakt z promieniowaniem słonecznym, na przykład osobom schorowanym lub tym, które przebywają stale w domu. Połączenie D3 i K2 jest polecane osobom, które potrzebują wsparcia odpornościowego oraz w przypadku ryzyka osteoporozy. Oczywiście, witaminy D3 i K2 mają szeroki zakres działania prozdrowotnego, ale szczególnie zalecamy ich suplementację dla tych trzech grup społecznych. W Centrum Ziołolecznictwa Ojca Grzegorza polecamy naszym pacjentom suplementację najwyższej jakości Witaminą D3+K2 (MK7) Ojca Grzegorza.

Smog zabija!

Smog jest to zanieczyszczenie powietrza drobinami o średnicy nie większej niż 2,5 micrometra, które uszkadzają nasz układ oddechowy, ale także układ krążenia. W Polsce narażenie na kontakt ze smogiem jest bardzo duże.

Czytaj wiecej »

Styl życia, a napięcie przedmiesiączkowe (PMS)

Zespół napięcia przedmiesiączkowego (PMS) dotyka w mniejszym lub większym stopniu wiele kobiet. Nie jest to choroba, zatem stosowanie leków w jej przypadku budzi kontrowersje. Okazuje się, że działania niefarmakologiczne mogą również spowodować

Czytaj wiecej »

Reumatoidalne zapalenie stawów

Reumatoidalne zapalenie stawów (RZS) jest to przewlekła, zapalna choroba układowa. Początkowo występuje jako stan zapalny błony maziowej stawów, potem zapalenie przenosi się na inne struktury stawowe, kaletki maziowe i pochewki ścięgniste.

Czytaj wiecej »

Zioła na prostatę

Przerost prostaty, jak mówią statystyki medyczne, czeka prawie każdego mężczyznę. U jednego dojdzie do tego wcześniej a u drugiego później. Zioła mogą znakomicie poradzić sobie z opóźnieniem tego procesu, bądź

Czytaj wiecej »